štvrtok 30. júna 2016

Koniec?

Share it Please
Čo presne si človek predstaví pod pojmom koniec?
Každý asi niečo iné. Koniec filmu, koniec školy, koniec činnosti... A čo majú konce s týmto článkom, a celkovo s týmto blogom?
Raz som si predsavzala, že s blogovaním neskončím, kým to nebude nutné. Možno niekoho poteším, že táto nutnosť zatiaľ neprišla. Blogovať neprestávam.
A tu je tá správa, ktorá možno niekoho nepoteší. Alebo som možno opäť iba naivná a všetkým je to úplne jedno, pretože môj blog je len zrnko piesku medzi tisíckami ďalších blogov (je). Tým chcem povedať, že tento blog, táto adresa, je konečná. Viac už sem nenapíšem článok. Prečo je to tak?
Zmeny. Vždy ma veľmi lákali, najmä keď dosiahnem vrchol nespokojnosti so svojím životom. Potrebujem zmiznúť a zmeniť všetko okolie vrátane seba. Plánujem vyhodiť svoj život do vzduchu a dúfam, že funguje ako ekosystémy z učebníc biológie, ktoré sa vraj pomaly postavia aj samé.
Sťahujem sa na inú adresu za roh blogosféry a začínam znovu. Otočím list papiera na čistú stranu. Alebo rovno vezmem nový. Zhrniem všetky karty zo stola, zamiešam a rozdám nanovo.
Možno sa pýtate: Prečo začínať znova od nuly, keď už máš niečo postavené? Nie je jej to ľúto? Odpoveď však pre vás nemám.
Pretože, ktovie? Je celé spektrum možností, čo mi to môže priniesť. A dnes mám odvahu pozrieť sa zmene do očí a skočiť do jej otvorenej náruče.
Tak sa majte, Zonia sa tu lúči.
Možno vietor ešte zafúka opačným smerom a ona sa vráti. Prevráti všetko naruby a zo zničeného postaví nové. Pretože ona je taká, napriek zmenám a snom.
Bye bye!

7 komentárov:

 1. To je škoda, mala som tento blog rada. Nuž ale, zmeny sú dobré koniec koncov :) A na akú adresu sa presúvaš? :)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Pokiaľ len meníš adresu a v blogovaní pokračuješ, tak som rada (ak ju nechceš zdieľať príliš verejne, budem rada, ak by si ju poslala aspoň mne) 😊 Pred niekoľkými mesiacmi som prežívala čosi podobné, a mám pocit, že ak si už nájdeš svoje pevné "zázemie", teda názov blogu a seba (alebo aspoň časť seba), tak sa všetko upokojí, búrka pomaly utíchne, a potom môžeš s láskou pokračovať vo svojej práci. Tvoj blog bol, a pre mňa stále bude, skvelý, preto ti držím palce aj pri tom novom, aby bol minimálne takýto dobrý.

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Tsa, práve, keď som si tento blog hodil do bloglovinu. Tak dúfam, že sa ešte niekde virtuálne stretneme, ja by som ťa celkom rád čítal, aspoň pár strán.
  Tiež som mal také tiky, že si založím druhý blog, čisto fotografický, ale nakoniec som ostal pri tom, že si môj ponechám (tuším má už tri roky a za tie tri roky som si ani len dizajn nezmenil =D asi sa mi fakt páči).

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Ten, kto dnes číta toto svedectvo, by mal osláviť so mnou a mojou rodinou, pretože to všetko začalo ako vtip pre niektorých ľudí a iní hovorili, že to nie je možné. Volám sa Juraj Kamensky a som z Bratislavy, ale s manželkou sa sťahujem do Chicaga. Som šťastne ženatý s dvoma deťmi a krásnou ženou. Niečo hrozné sa stalo mojej rodine, stratil som prácu a moja žena opustila dom, pretože som sa nemohla starať o seba a o potreby rodiny. a jej deti v tomto konkrétnom okamihu. Podarilo sa mi deväť rokov, žiadna žena, ktorá by ma podporovala, aby som sa o deti dobre starala. Snažím sa poslať testovaciu správu mojej žene, ale ona blokovať ma z rozprávania s ňou sa snažím hovoriť so svojím priateľom a jej rodinnými príslušníkmi, ale stále viem, že by mi mohol pomôcť a ja som bol podanie žiadosti neskôr toľko spoločnosti, ale stále to urobili Nevolajte ma, kým neprišiel verný deň, že nikdy nezabudnem v mojom živote. Keď som sa stretol so starým priateľom môjho, ktorému som vysvetlil všetky moje ťažkosti a povedal mi o skvelom mužovi, ktorý mu pomohol získať dobrú prácu v Coca cola spoločnosť a on mi povedal, že jeho kúzlo koliesko, ale ja som človek, ktorý nikdy neverí v kolieskach kúzla, ale ja som sa rozhodol dať mu vyskúšať a jeho meno je Drosagiede on ma poučil a ukázal mi, čo mám robiť v týchto troch dňoch obed spell.I sledovať všetky pokyny a robiť to, čo ma požiadal, aby som sa dobre. uistil sa, že všetko šlo dobre a moja žena ma opäť uvidí po skvelej práci Drosagiede. Moja žena mi zavolala s nevedomým číslom a ospravedlnila sa mi a povedala mi, že mi naozaj chýba a naše deti a moja žena sa vracajú domov.a po dvoch dňoch Spoločnosť, ktorej som poslala svoj uznávací list, teraz som manažérom spoločnosť Paragon tu v USA. Odporúčam vám, ak máte nejaké problémy, pošlite správu na tento e-mail: {doctorosagiede75@gmail.com} alebo čo mu dáte na +2349014523836 a dostanete najlepší výsledok. Vezmite veci za samozrejmosť a bude vám odobraté. Prajem Vám to najlepšie.

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Toto je moje svedectvo o dobrej práci náčelníka Eli Marka, ktorý mi pomáha .... Som Ann Earnis zo severnej Karolíny v USA. s pomocou tohto kúzla koliesko, môj manžel, ktorý ma opustil za posledné 3 roky sa vrátil, nakoniec som sa stretol s týmto mužom na blogu vysielanie jedným z je klient pre pomoc, vysvetlil som mu všetko a on mi povedal o kúzlo, o ktorom vedel, a dal mi jeho poznámku, aby som napísal kúzlu, aby som mu povedal moje problémy. Za 2 týždne sa môj manžel vrátil ku mne. Chcem vám len poďakovať tomuto pravdivému a úprimnému kúzelníkovi, pane, všetko, čo ste mi povedali, sa stalo a ďakujem vám. Prosím, chcem povedať každému, kto hľadá akékoľvek riešenie ich problému, láskavo sa poraďte s týmto kúzelníkom, je skutočný, je mocný a čokoľvek, čo kúzlo kúzla povie, je to, čo sa stane, pretože všetko, čo mi povedal kúzlo, prišlo prejsť. Môžete ho láskavo kontaktovať na: whatsapp + 2349015088017, e-mail: markmonroy869@gmail.com

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Toto je moje svedectvo o dobrej práci náčelníka Eli Marka, ktorý mi pomáha .... Som Ann Earnis zo severnej Karolíny v USA. s pomocou tohto kúzla koliesko, môj manžel, ktorý ma opustil za posledné 3 roky sa vrátil, nakoniec som sa stretol s týmto mužom na blogu vysielanie jedným z je klient pre pomoc, vysvetlil som mu všetko a on mi povedal o kúzlo, o ktorom vedel, a dal mi jeho poznámku, aby som napísal kúzlu, aby som mu povedal moje problémy. Za 2 týždne sa môj manžel vrátil ku mne. Chcem vám len poďakovať tomuto pravdivému a úprimnému kúzelníkovi, pane, všetko, čo ste mi povedali, sa stalo a ďakujem vám. Prosím, chcem povedať každému, kto hľadá akékoľvek riešenie ich problému, láskavo sa poraďte s týmto kúzelníkom, je skutočný, je mocný a čokoľvek, čo kúzlo kúzla povie, je to, čo sa stane, pretože všetko, čo mi povedal kúzlo, prišlo prejsť. Môžete ho láskavo kontaktovať na: whatsapp + 2349015088017, e-mail: markmonroy869@gmail.com

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Toto je moje svedectvo o dobrej práci náčelníka Eli Marka, ktorý mi pomáha .... Som Ann Earnis zo severnej Karolíny v USA. s pomocou tohto kúzla koliesko, môj manžel, ktorý ma opustil za posledné 3 roky sa vrátil, nakoniec som sa stretol s týmto mužom na blogu vysielanie jedným z je klient pre pomoc, vysvetlil som mu všetko a on mi povedal o kúzlo, o ktorom vedel, a dal mi jeho poznámku, aby som napísal kúzlu, aby som mu povedal moje problémy. Za 2 týždne sa môj manžel vrátil ku mne. Chcem vám len poďakovať tomuto pravdivému a úprimnému kúzelníkovi, pane, všetko, čo ste mi povedali, sa stalo a ďakujem vám. Prosím, chcem povedať každému, kto hľadá akékoľvek riešenie ich problému, láskavo sa poraďte s týmto kúzelníkom, je skutočný, je mocný a čokoľvek, čo kúzlo kúzla povie, je to, čo sa stane, pretože všetko, čo mi povedal kúzlo, prišlo prejsť. Môžete ho láskavo kontaktovať na: whatsapp + 2349015088017, e-mail: markmonroy869@gmail.com

  OdpovedaťOdstrániť

Followers

Share my post on facebook!

Follow The Author